3d Epoksi Firmaları

3d Epoksi Firmaları | 3d teknolojisi hızla artan bir popülarite kazanmaktadır. 3d epoksi zemin uygulamaları, yaratıcılık açısından ve yüksek performansı nedeni ile alışveriş merkezlerinde, salonlarda, ofislerde ve evlerde giderek daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Bu ilgi çekici zemin döşeme malzemesi, dekorasyon dünyasındaki en son moda olmayı başarmıştır.

3D Epoksi Zemin Uygulamaları Ve Özellikleri

3d epoksi zemin uygulama işlemini gerçekleştiren 3d epoksi firmaları dengeleyici astar katmanından sonra, mükemmel bir görüntü derinliği vermek için şeffaf bir epoksi veya poliüretan ile kaplanır. Son adım ise, koruyucu verniktir.

3d Epoksi Zeminlerin Olumlu Özellikleri

3d epoksi uygulamasının en önemli avantajlarından biri çarpıcı görsel efekt içermesidir. Muhteşem görünüme ek olarak, benzersiz estetik nitelikleri nedeniyle iç mekandaki birçok problemi görsel olarak çözebilir. Bu kaplamalar sayesinde, mekan alanını görsel olarak artırabilen doğru 3d zemin tasarımını, rengini ve desenini seçerek olağanüstü tasarımlar yaratılmaktadır. Tasarımcının sonsuz hayal gücünü uygulamasına yardımcı olabilir ve tüm gözleri üzerine çeker.

Epoksi, hemen hemen sıvı geçirmezdir. Bu zeminler asitlere, klor ve ağartıcılara, günlük temizleyiciler ve benzeri diğer maddelere karşı çok dirençlidir. Aynı neden ile 3d epoksi firmaları epoksi uygulamaları, ev için olduğu kadar endüstriyel sektörler için de kullanışlı olmasından dolayı müşterilere tavsiye etmektedir. Sorunsuz uygulandığında, 3d epoksi zemin, rengini değiştirmeden en az 15 yıl durabilir. 3d epoksi zemin uygulamaları, derzler, çatlaklar, gözenekler ve boşluklar içermez.

3d döşemeler, kesinlikle kirden etkilenmez. Toz, su ve kimyasallara karşı dayanıklıdır. Güvenli ve hijyenik bir çevre dostudur. 3d zemin toz toplamaz ve çeşitli patojenler ve bakteriler için uygun ortam oluşturmaz. Kullanılan epoksi zemin malzemelerinde hiç bir koku ve aşındırıcı madde bulunmamaktadır ve insan sağlığı için oldukça güvenlidir. Sağlığa uygun olması zorunludur ve üretici belgeleri yetkililer tarafından onaylanmıştır. Epoksi malzemeler yüksek sıcaklıklara karşı çok dayanıklıdır. Bunun nedeni ise epoksi zeminlerin en çok, imalat, depo, hastane ve çocuk bakım evlerinde kullanılan bir kaplama türü olmasıdır.

3d epoksi firmaları tüm zemin uygulamalarını müşterilerin isteklerine göre ayrıntılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Epoksi uygulamalar, çeşitli temalar ve konseptlere uygun olarak hazırlanmaktadır.

Comments are closed.