3D Epoksi Zemin Kaplama

3D Epoksi Zemin Kaplama sı Nedir? Zemini dekoratif bir hale getiren 3D epoksi zemin kaplama uygulamaları ile mekanlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Şeffaf görünümlü kaplama uygulamaları üstün yapışma özelliği bulunan reçineden yapılmıştır. Bu sayede hem estetik hem de sağlam zemin kaplamaları elde etmeniz sağlanmaktadır. AVM, hastane, otel gibi birçok mekanda güvenle kullanılan zemin kaplamaları anti bakteriyel bir özelliktedir.

3D Epoksi Zemin Kaplama Özellikleri

Dış darbelere karşı oldukça dayanıklı olan 3d epoksi zemin kaplama sistemleri aynı zamanda çizilmelere ve çatlamalara karşı da dayanıklıdır. Su geçirmez özelliğe sahip olan bu kaplamalar izolasyon görevi de görmektedir. 3 boyutlu yapısı ile zeminleri farklılaştıran bu uygulamalarda tasarım sınırı bulunmamaktadır. Zemine ister bir manzara resmi isterseniz şirketinizin logosunu kolaylıkla yerleştirebilirsiniz.

Sınırsız görsel uygulaması ile 3d epoksi zemin kaplama işlemleri dekoratif çözümler üretmektedir. 3D epoksi zemin kaplama uygulama alanıyla birçok alanda kaliteli işlere imza atabilirsiniz. Temel zemin malzemelerinin aksine oldukça kullanışlı olan 3 boyutlu epoksi zemin kaplamaları ile kolay temizlenebilir ve uzun süre dayanabilir bir zemine sahip olabilirsiniz. Kullanıcıların isteğine bağlı olarak farklı boyutlarda ve her zemine kolayca uygulanabilen 3d epoksi zemin kaplama işlemleri ile yeni nesil zemin tasarımları sizleri beklemektedir. Kaplama uygulanan alan sıcak ve güzel bir görünüm kazanmaktadır. Ayrıca kaplama sistemi gürültüyü azaltmakta ve ısı kaybını engellemektedir. 3d epoksi zemin kaplamaları ile yaşam alanlarına derinlik katabilir, eşsiz bir ev tasarımı yapabilirsiniz. Evinizin salon, banyo, yatak odası, çocuk odası gibi her alanında gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz 3d epoksi zemin kaplama uygulamaları dilediğiniz zaman zemine zarar vermeden kolayca sökülebilme yeteneğine sahiptir.

Bunlara ek olarak, 3 boyutlu bu kaplamalar yıkanabilir, süpürülebilir özelliktedir. Evinizin haricinde ofisiniz, şirketiniz için de 3 boyutlu dekorları tercih edebilirsiniz. Böylece müşterilerinizi kaliteli bir ortamda ağırlamanın keyfini sürebilirsiniz. Bununla birlikte, dekorasyonda farklılık isteyenler için kişisel tasarımlar da tercih edebilirsiniz. Uygulanan tasarımın renginde de solma görülmemektedir. Hastane, spor salonu gibi birçok kişinin ayak bastığı zeminlerde güvenle ve uzun sürelerce kullanılabilen 3 boyutlu dekorlar, sağlamlığı ve esnekliği ile ön plana çıkmaktadır.

Siz de mekanlarınızda farklı tasarımlar yaratmak istiyorsanız, bu uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Örnek çalışmalarımız

Comments are closed.