Epoksi yol işaretleri

Epoksi yol işaretleri | Bir yüzey kaplama ürünü olarak düşünülmesi gereken epoksi, farklı uygulama seçenekleriyle kullanıldığı alanda fark yaratmayı başarır. Boya ve astar olarak da kullanabildiğimiz malzeme, cam ve karbon elyafıyla birleşerek mekanik bir dayanıklılığa ulaşır. Epoksi yol işaretleri kullanılan zeminlerde ziyaretçiler renkli detaylarla istenen şekilde yönlendirilebilir.

Epoksi yol işaretleri

Epoksi Kaplamanın En Çok Kullanıldığı Alanlar

Steril olma özelliğiyle sağlık kurumlarının ameliyathane bölümlerinde tercih edilen epoksi zemin kaplamaları, uzay ve havacılık teknolojileri hizmeti veren kuruluşların yanı sıra denizcilik faaliyetlerinin sürdürüldüğü merkezlerde de kullanılır. İnşaat alanlarında da tercih edilen uygulama; kimyasallara, aşınma ve sürtünmeye karşı ekstra dayanıklılığa sahiptir.

Dekoratif alanlar için zengin bir renk yelpazesine sahip olan zemin kaplamaları, kolay temizlenme ve hijyenik olma özelliğiyle dikkat çeker. Estetik açıdan bakıldığı zaman her türlü talebi en iyi şekilde karşılayan epoksi yol işaretleri kaymaz zemin ihtiyaçlarında en doğru seçimdir. Basit ve kısa zaman içinde tamamladığımız çalışmalar sayesinde uzun ömürlü ve güvenli bir kullanım sağlanabilir.

Renkli ve Sıcak Zeminlerle Yenilenin!

Kurumsal ortamlardan samimi mekanlara kadar hemen her yerde tercih edilen epoksi zemin kaplamaları, ekonomik maliyeti ile de tercih sebebidir. Toz tutmayan özelliğe sahip olan sistem, temizlik harcamalarının da ciddi şekilde azalmasına yardımcıdır. Her türlü renk için uygulama kolaylığı sağlayan epoksi ile kurumsal renkler de kolay bir şekilde elde edilebilir.

Zemin kaplama malzemeleri seçiminde farklı ihtiyaçların bir arada sağlanması için en ideal tercih olan epoksi zemin kaplaması, sürekli bir kullanım için en doğru seçimdir. Özellikle çok kullanılan mekanların zeminlerinin ilk günkü görünüme sahip olması ve zaman içinde oluşacak lekelerin kolay temizlenmesine imkan veren uygulama konusunda deneyimli ekiplerimiz tarafından kısa zaman içinde tamamlanır. Bakımı ve onarımı ucuz zemin malzemesi olarak dikkat çeken kaplamanın üzerine yapılacak epoksi yol işaretleri güvenli bir yaşam alanının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar.

Firmamız tarafından yapı sektöründe çok farklı amaçlarla kullanılan bu uygulama, estetik görüntüsüyle yaratıcılığa zemin oluşturur. Düşük maliyetlerle ciddi değişiklikler yaratılmasını sağlayan epoksi uygulamaları; yalıtım özelliği ve parlaklığıyla doğal şartlardan etkilenmez ve uzun yıllar hem iç hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Comments are closed.