Poliüretan Zemin

Poliüretan zemin orta veya ağır düzeyde, mekanik ve kimyasal hasarlara maruz kalan zeminler için uygulanmaktadır. Bu yöntemin çatlak örtme özelliği sayesinde sizi pürüzsüz zeminlere kavuşturuyoruz. Poliüretan polimer yapılı bir süngerdir. Esnek olanı evde bulunan eşyaların içinde karşımıza çıkmaktadır. Sert olanını ise zemin kaplamada kullanıyoruz. Poliüretan zemin aynı zamanda bir ısı yalıtım yöntemidir. Bu malzeme birçok alanda izolasyon malzemesi olarak da kullanılmaktadır. Yani ısı yalıtımı yapılmak istenen alanlar için çok uygun bir üründür.

Poliüretan Zemin Kullanım Alanları ve Özellikleri

Estetik bir görünüme sahiptir. Kaymaz özelliği sayesinde de spor salonlarına uyum sağlayan bir zemindir.

Ürün çabuk temizlenebilir özelliğe sahip olduğu için ister ev ister kalabalık AVM tarzı yerlerde rahatlıkla uygulanabilir.

Gıda ve ilaç fabrikaları için uygun bir zemin kaplama metodudur.

Ürünün birçok renk çeşidi bulunmaktadır. Görsel etki yaratılmak istenen alanlar için harika bir seçimdir. Ayrıca yüzme havuzu çevresi içinde sıkça tercih edilir.

Bu kaplama türü ses kesme özelliğine sahiptir. Sesi içine adeta hapseder. Bu özelliği sayesinde kütüphane gibi sessizlik aranan ortamlar için çok uygundur.

Olumlu Yönleri

Püskürtme ya da hazır halde yere serilme şeklinde uygulanabilir. Bu özelliği sayesinde kolay bir uygulama sağlar.

Aşınmaya karşı dayanıklı bir üründür. Bu sayede kapladığımız zemini uzun yıllar boyu kullanabilirsiniz.

Ürün esnek bir yapıya sahiptir. Ayrıca kaydırmaz özelliği bulunmaktadır. Bu da ürünü istediğiniz mekanda kullanmanıza olanak sağlar. Dilerseniz dış mekanlarda bile kullanabilirsiniz.

Ultraviole ışınlarına karşı dayanıklı bir üründür. Yine bu özelliği de dış mekanlarda kullanmanıza olanak sağlar.

Toz tutmayan bir yapıya sahip olduğu için sürekli temizlik gerektirmez.

Sıcaklığa dayanıklı bir üründür.

Sektörün önde gelen zemin kaplama ustalarının tercih ettiği bir yöntemdir. Birçok olumlu özelliği olan bu zemin kaplama yöntemini cebinizi yakmayacak fiyatlarla hizmetinize sunuyoruz. Çok dayanıklı bir yapı olduğu için ürünümüzü ömürlük kullanmanız mümkün! Birçok renk çeşidi sayesinde zevkinize göre zemininizi oluşturabilirsiniz. Her türlü zemine uygulanabilen ürünümüz sayesinde istediğiniz alanda dayanıklı zeminlere kolayca sahip olabilirsiniz. Ürünün kalınlığını bile isteğiniz doğrultusunda seçebilmeniz mümkündür.

Comments are closed.